Igneel - Ohnivý - Rezervovaný
Wasserlogia - Vodní - Volný
Grandeeney - Nebeský - Volný
Iceel - Ledový - Volný
Gestirn - Bleskový - Volný
Metalicana - Železný - Volný
Wiessologia - Světelný - Volný
Skiadrum - Stínový - Volný
Zirconis - Jedový - Volný
Otologia - Zvučný - Volný

Začátečník-1 000 Yewell
Pokročilý-2 000 Yewell
Silný-3 500 Yewell
Třída S-4 500 Yewell
Drakobijec-5 000 Yewell
Mistr-7 000 Yewell
Člen Magické rady-3 000 Yewell+Plat hodnosti
Pokud jsi drakobijec, dostáváš plat drakobijce bez platu hodnosti. Pokud jsi drakobijec a zároveň člen Magické rady, dostáváš plat drakobijce+člena Magické rady bez platu hodnosti!

Nové pravidla! Jejich neznalost se trestá! --> ZDE


Registrace

25. prosince 2013 v 0:56 | Blood Monster
Hledáš nějakou zábavnou Rpg hru na téma Fairy Tail? Takto jsitady správně!:) Stačí když vyplníš uvedený formulář níže do komentářů nebo ho pošleš na email adminky a v co nejbižší době se zde objeví profil tvoji postavy.

POVOLENÍ-Pokud budete chtít mít nějakou postavu z FT (např. Graye, musíte ho změnit na holku, když Erzu, musíte jí změnit na kluka)

Jméno + příjmení (Jenom japonské, maximálně anglické..)
Věk (od 15 let a výš!)
Cech
Magie (např. hvězdná, ledová, přezbrojení atd.)
Vzhled (anime obrázek)
Popis (min. 2 řádky)
Povaha (min. 2 řádky)
Historie (min. 3 řádky)
Kontakt (email)
Ostatní..

Mezi ostatní řadíme: Útoky (minimálně 3-japonský i český název!)

Zabrané magie
Dračí: Ohnivá, Ledová, Stínová, Železná, Nebeská (větrná), Blesková, Světelná, Vodní
Normální: Smrt a život, Převzetí démona, Rytíř, Ledová, Sférická
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Erza Erza | 28. října 2015 v 18:18 | Reagovat

Yua kun
15
Sabertooth
Železný darkobijec
Dej mi jakoukoliv erzu sem do ní zblázněná
Věčně naštvaná holka která žije s saňí která jí vychovala umí přemněny věcí které jí naučila na začátek che být vo nejsilnějsí a ví že sabertooht jí pomůže
Její táta byl členem sabertooth naneštěstí jeho zabil drak ohně ignell přitom měl vztah ze saňí později se saňi narodila a saň jí začala trénovat umněla si zmněnit zbraň a brnění přitom se začala učit telekinezi která jí stále nejde saň jí naučila dračí magii a začala jí říkat yua metalic darkobijec
Anda.dudikova@gmail.com

2 Ange Nekohime Ange Nekohime | 16. prosince 2015 v 17:53 | Reagovat

Jméno + příjmení: Ange Nekohime
Věk: 15
Cech: Sabertooth
Magie: Jedový drakobijec
Vzhled: http://img0.reactor.cc/pics/post/full/Anime-tsukumo-Vocaloid-Mayu-677321.jpeg
http://vignette4.wikia.nocookie.net/vocaloiditalia/images/d/df/2012-05-17_001.jpg/revision/latest?cb=20120606205714&path-prefix=it
Popis: Ange má velmi drobný vzrůst a vzhledové celkové připomíná porcelánovou panenku. Má jantarové oči a dlouhé vlnité blond vlasy, které na konečcích září barvami duhy. Vždy nosí panenkovské šaty a plyšového králíčka, kterému říká Nightmare. Světle zelený znak cechu má pravém rameni.
Povaha: Klame vzhledem, chvíli vypadá a chová se jako roztomilá panenka, ale v boji umí být stoická a často až sadistická. Zkrátka a dobře, když ji potkáte, bude vám připadat dost zvláštní, že zrovna ona by měla ovládat jed, ale jakmile dojde na boj, dává to smysl. Když ji naštvete, ztichne a to je první varování, že byste měli hodně rychle utíkat, i když vám to možná nebude moc platné.
Historie: Jako snad všichni drakobijci ani ona neměla lehké dětství. Oba její rodiče byli mágové, takže často bývala doma sama, když odešli plnit mise. Z jedné se však již nevrátili. Poté, co přišla o rodiče se sama půl roku potloukala po ulicích. Když přišla zima, šla do lesa nejít pár větviček na oheň, aby v noci neumrzla. Tam potkala Zirconise, který se jí ujal. Jedový drak sice byl přísný učitel, ale byla šťastná až do dne, kdy zmizel. Tehdy byla už zase sama. Chvíli se protloukala sama a chodila od města k městu, dokud se nepřidala k Sabertooth.
Kontakt: nettiebednarikova@gmail.com
Ostatní: Jakožto jedový drakobijec má Ange schopnost "slyšet" a předvídat pohyb protivníka. (viz. Cobra)
Dokuryū no Hōkō - Jedovatý dračí dech
Dokuryū Sōga - Jedovaté dračí drápy
Dokuryū Totsuga - Jedovaté dračí pařáty
Dokuryū Rasengaku - Jedovatý dračí hurikán
Dokuryū Ringa - Jedovaté dračí šupiny
Dokuryū no Tekken - Jedovatá dračí pěst
Dokuryū no Shiba - Jedovatý dračí zub
Dorago no Fosu - Dračí podoba

3 Sorano Sorano | 23. ledna 2016 v 10:06 | Reagovat

Jméno: Sorano Asami

Věk: 15 let

Cech: Fairy Tail

Magie: Ten no Metsuryū Mahō (Magie nebeského drakobijce)

Vzhled: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/82/cd/a7/82cda79be124546357dd183dc59bcfe0.jpg

Popis: Sorano je velmi malého vzrůstu, vzhledem ke svému věku a ještě spíše vypadá jako dítě. Měří cca 158 cm. Její pleť je vždy a naprosto vybledlá a tak Sorano působí nezdravým dojmem. Není se co divit, když skoro nevytáhne paty z cechu, ale dále k popisu. Sorano má přirozeně hnědé vlasy střední délky a s nimi ladící hnědé oči. Nejčastěji má na sobě Sorano nějaký bílý plášť s kapucí a na tváři svůj typický zmatený a možná až ustrašený výraz.

Povaha: Sorano je poněkud tichá a stydlivá dívka. Často vypadá, že má z lidí panický strach, ale jen je stydlivá a vystrašená z toho, když musí mluvit s někým cizím. Sorano je uzavřená sama do sebe a velmi dlouho trvá, než si někoho k tělu připustí. Také je velmi citlivá a není těžké ji citově zranit, ale většinou si emoce nechává pro sebe, už tak působí dost slaboduchým dojmem, ale když přijde na boj, tak i sama Sorano ví, že někde v ní spí ta sebevědomá válečnice, jen ji probudit a jak nejlépe její odvážnou povahu vzbudit, než když začnete urážet draky anebo ublížíte jejím přátelům a blízkým.

Historie: Sorano je sirotek, který byl kdysi vychován drakem. Přesněji dračicí jménem Grandeeney, která si ji vzala pod svá ochranná křídla. O své minulosti si nic nepamatuje. Jen hezké chvíle se svou dračí mámou - společný život, tréninky ... prostě vše, ale i to nepříjemné a to náhlé zmizení dračice i ostatních draků. Dodnes má Sorano šrámy na srdci a uzavřela se před světem do sebe. Duševně odstoupila od reality a rozhodla se na vlastní pěst najít Grandeeney za jakoukoliv cenu.

Kontakt: Elfenia@email.cz

Ostatní ...
Healing
Doragon no Fōsu (Dračí podoba)
Banīa (Vernier)
Tenryū no Hōkō (Řev nebeského draka)
Tenryū no Yokugeki (Křídla nebeského draka)
Tenryū no Saiga (Drápy nebeského draka)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama